Stanowisko
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Oferta pracy na stanowisko Nauczyciel wychowania przedszkolnego

w Szkole Podstawowej nr 5 w Szczecinie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Szczecinie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Szczegóły dotyczące ogłoszenia:

• Stanowisko: nauczyciel
  • Ilość wakatów: 1 /2 etatu (12,5/ 25 )
  • Informacje o wakacie: umowa o pracę
  • Wymagane wykształcenie: studia magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, wychowanie przedszkolne, edukacja przedszkolna
  • Praca od zaraz

Dane adresowe:

• Nazwa przedszkola: Szkoła Podstawowe nr 5 w Szczecinie
  • Miejscowość: Szczecin
  • Kod pocztowy: 70-262
  • Ulica: Królowej Jadwigi 29
  • Telefon: 91 4333 007
  • E-mail: sp5@miasto.szczecin.pl

Wymagane dokumenty:

• List motywacyjny
  • CV

Data wygaśnięcia: 01.02.2024 r.

CV i list motywacyjny prosimy dostarczyć do sekretariatu szkoły lub przesłać na adres e-mailowy: sp5@miasto.szczecin.pl. CV powinno być opatrzone zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku        z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: „RODO” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Podstawową nr 5 im. Henryka Sienkiewicza ul. Bł. Królowej Jadwigi 29 70-262 Szczecin w celu prowadzenia bieżących i przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Szkołę Podstawową nr 5 im. Henryka Sienkiewicza.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Szczecinie.  Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Szkole Podstawowej nr 5 w Szczecinie znajdują się na stronie internetowej pod adresem: www.sp5.szczecin.pl

metryka

Wytworzył Data utworzenia Data ostatniej zmiany Liczba odsłon